Start > Blog > Bezpiecznie spotkania w Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Bezpiecznie spotkania w Mercure Piotrków Trybunalski Vestil

Jeżeli poszukujesz miejsca na spotkanie biznesowe to Centrum Konferencyjne w hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil jest idealne.
Najważniejsze cechy naszego Centrum Konferencyjnego to: nacisk na bezpieczeństwo związane z obecnie panującą Epidemią, komfort przy ustawieniu wedle potrzeb gości, wyposażenie audiowizualne, które pozwala zorganizować prestiżowe konferencję, dostęp do światła dziennego, foyer na którym można przygotować specjalnie przygotowaną przerwę kawową.
Hotel Mercure Piotrków Trybunalski posiada 4 sale, które mogą pomieścić od 8 do 157 osób. Podczas dokonywania rezerwacji sala jest dopasowywana do potrzeb klienta tak aby w czasie Epidemii COVID-19 można było zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa.
Jako hotele należący do międzynarodowej sieci AccorHotels na podstawie przeprowadzonego audytu przez niezależną firmę Bureau Veritas otrzymaliśmy odznakę AllSafe, którą otrzymują hotele spełniające wyższe standardy higieny niż te, które są określane przez MZ oraz GIS. Zapraszamy do rezerwacji pod numerem telefony 44 684 00 00 lub adresem e-mail: marketing@vestil.pl
powrót