Start > Blog > Hotel na konferencje - Jak wybrać najlepszy?

Hotel na konferencje - Jak wybrać najlepszy?

Wybór lokalizacji na konferencję to nie lada wyzwanie. Obiekt konferencyjny powinien się odznaczać dogodną lokalizacją i dobrym skomunikowaniem z miejscowościami, z których przyjadą uczestnicy eventu.
W przypadku konferencji wyjazdowych istotne jest zaplecze noclegowe oraz możliwość organizacji bankietu lub spotkania integracyjnego w innej postaci. Dodatkowym atutem hotelu na konferencje jest również możliwość skorzystania z zabiegów oferowanych przez hotelowe SPA lub innych atrakcji.

W wyborze dogodnego obiektu mogą nam pomóc komentarze i opinie osób, które skorzystały już z oferty danego hotelu. W podjęciu decyzji może również pomóc osobista wizyta w konkretnym centrum konferencyjnym, podczas której będziemy mogli zapoznać się z dostępnymi salami i przekonać się, czy wystrój i aranżacja przestrzeni współgra z planowanym przez nas wydarzeniem. Argumentem, który nie pozostaje bez znaczenia podczas wyboru hotelu na konferencję jest również doświadczenie i zaangażowanie zespołu, który jeśli posiada w swoim portfolio co najmniej klika zorganizowanych konferencji i/lub szkoleń z pewnością będzie wiedział jak zaplanować, zorganizować i obsłużyć nasze wydarzenie.

Hotel na konferencje – województwo łódzkie

Na terenie województwa łódzkiego funkcjonują dziesiątki mniejszych i większych ośrodków konferencyjnych. Zdecydowana większość z nich zapewnia kompleksową obsługę wydarzenia – od aranżacji sali, przez zapewnienie odpowiedniego sprzętu audio i video, aż po catering i obsługę przerw obiadowych. Nie każdy dysponuje własną bazą noclegową, przy czym zdecydowana większość ośrodków i centrów konferencyjnych jest zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie hoteli i/lub pensjonatów. Jak spośród nich wybrać ten najlepszy?

Hotelem, który warto rozważyć planując organizację konferencji w bliskim sąsiedztwie miasta Łódź jest Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil***. Obiekt jest usytułowany w Polsce Centralnej, co zapewnia doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi ośrodkami miejskimi w kraju. To zaledwie 45 km od Łodzi i130 km od Warszawy. W hotelu funkcjonują cztery sale konferencyjne, które zostały zaprojektowane i urządzone według światowych standardów nowoczesnych zapleczy konferencyjnych. Oferowane sale bardzo dobrze sprawdzają się podczas organizacji konferencji, szkoleń, przyjęć, bankietów oraz wystaw, co pozwala na organizację konferencji połączonej z bankietem lub szkolenia zwieńczonego imprezą integracyjną.

Hotel dysponuje zapleczem noclegowym w postaci 63 komfortowych i elegancko urządzonych pokoi, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Dodatkowo uczestnicy konferencji mogą skorzystać z oferty SPA Łaźnie Piwne Vestil.
powrót