Start > Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe 

Zapraszamy na naszą nową stronę z aktualną ofertą www.peppersalt.pl


Magia chwili, elegancja wnętrza, wysokiej klasy obsługa

Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil*** to gwarancja niezapomnianego wesela. Klasycznie czy nowocześnie, z pompą lub bezpretensjonalnie… Dokładamy wszelkich starań, aby przyjęcia ślubne organizowane w naszym obiekcie odzwierciedlały marzenia nowożeńców.

Elegancka sala bankietowa Hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil*** pozwala zorganizować przyjęcie na 140 osób. Nad komfortem młodej pary oraz jej gości czuwa wykwalifikowany personel. Dbamy, aby nic nie uszczknęło magii tego wyjątkowego dnia.

Nigdy nie jest za późno na wprowadzenie w życie Twoich marzeń. Dlatego proponujemy swoim klientom kompleksową usługę (dotyczącą tak organizacji ślubu i wesela, jak i każdego innego przyjęcia) - z naszą pomocą zdążysz urządzić wesele w każdym terminie i gwarantujemy, że spełni ono Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą nową.
 

MAMY JESZCZE WOLNE TERMINY NA  2021 rok! Ceny od 220 zł/os.

 

sale bankietowe Piotrków Trybunalski - organizacja wesela mercury Sale bankietowe Piotrków Trybunalski - mercureOrganizujemy również chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe.


Zajmujemy się profesjonalnie organizacją przyjęć komunijnych. Pomożemy zorganizować ten szczególny dzień w życiu każdego dziecka, tak aby mogli Państwo przeżywać w spokoju to wyjątkowe przyjęcie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowym menu na uroczystość komunijną.

Zainteresowanych ofertą weselno-bankietową oraz komunijną prosimy o kontakt: 44 684 00 00 lub +48 505 695 031, e-mail:  marketing@vestil.pl