Start > Oferty specjalne > Długi Weekend w Hotelu

Długi Weekend w Hotelu

Długi weekend to doskonała okazja, żeby odpocząć, zregenerować się i zrelaksować. Można to zrobić w wielu miejscach na terenie województwa łódzkiego. Jednym z nich jest z pewnością Piotrków Trybunalski, gdzie w zaciszu komfortowego Hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil*** działają Łaźnie Piwne i SPA.
SPA Łaźnie Piwne Vestil to unikatowe miejsce, które zostało stworzone z myślą o wypoczynku i relaksie. Szeroki wachlarz relaksujących i energetyzujących zabiegów połączonych z pielęgnacją ciała to doskonały pretekst do tego, aby długi weekend w hotelu spędzić właśnie tutaj – w Łaźniach Piwnych w Piotrkowie Trybunalskim. Dodatkowym autem hotelowego SPA jest możliwość skorzystania z oferty zabiegów dla dwojga, dzięki którym długi weekend w hotelu może upłynąć w romantycznej atmosferze.

Długi Weekend w Hotelu z kolacją dla Koneserów

SPA Łaźnie Piwne Vestil to nie jedyny atut hotelu zlokalizowanego w centrum Piotrkowa Trybunalskiego. Kolejnym jest hotelowa restauracja Pepper&Salt. Pepper&Salt to wyśmienita kuchnia, która z pewnością Was nie rozczaruje oraz dostęp do tarasu widokowego znajdującego się na dachu hotelu. Z tarasu rozpościera się przepiękny widok na panoramę miasta, który dodaje dodatkowego klimatu temu miejscu, zwłaszcza po zmroku.

Restauracja Pepper&Salt to także gustownie urządzone wnętrza, których elegancki wystrój uświetni każdą okazję – od romantycznej kolacji, po spotkanie okolicznościowe. W końcu długi weekend w hotelu to bardzo dobra okazja do tego, aby wraz z najbliższymi świętować urodziny, jubileusz lub zdany egzamin.

Długi Weekend z Dziećmi – Czy pobyt w hotelu to dobry pomysł?

Pobyt z dzieckiem w hotelu niestety nie zawsze jest udany. Często brakuje udogodnień i atrakcji dla najmłodszych, dlatego rodzice z dziećmi rezygnują z hoteli oferujących Welless i SPA na rzecz obiektów przystosowanych dla dzieci. Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil*** to miejsce, w którym potrzeby dzieci i rodziców są traktowane z równą atencją. Na najmłodszych podróżników czekają tu specjalne udogodnienia – pokoje jak w domu, wysokie krzesełka, łóżeczka dziecięce – kącik dla najmłodszych oraz specjalne Kids Menu, które z pewnością zachwyci niezjednane dziecięce podniebienia. Na rodziców natomiast czeka SPA Łaźnie Piwne Vestil z pełnym wachlarzem zabiegów i dostępem do strefy saun.

Niezależnie od tego, czy planujemy długi weekend we dwoje czy wyjazd rekreacyjny z rodziną lub chcemy wykorzystać długi weekend jako okazję do świętowania - Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Vestil*** to miejsce, które spełni nasze oczekiwania i zagwarantuje nam obsługę na najwyższym poziomie.
powrót