Start > Sale konferencyjne

Sale konferencyjne i bankietowe

Mercure najlepsze spotkania!


Doskonałe miejsce na spotkania

Z myślą o grupach biznesowych przygotowaliśmy według światowych standardów nowoczesne zaplecze konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencjiszkoleń, przyjęć, bankietów oraz wystaw.

Nowoczesnie przygotowane Centrum Konferencyjne pozwala zorganizować w jednym czasie kilka imprez o odmiennym charakterze. Żadne z nich nie będzie kolidować ze sobą. Cztery sale konferencyjne przygotowane są do przyjęcia Gości o przeróżnych wymaganiach.

Zapraszamy do zapoznania się z  E-BROSZURĄ
 

Centrum Konferencyjne posiada następujące sale:


Zdjecie
Sale konferencyjne Piotrków Trybunalski
 
Sale konferencyjne Hotel Mercure


Układ przestronny sal umożliwia aranżację pomieszczeń dostosowaną do potrzeb organizatorów konferencjiseminariów, szkoleń, warsztatów, prezentacji oraz spotkań biznesowych. W sąsiedztwie sal na poziomie parteru znajduje się przestronne Foyer, który dodatkowo pozwala na zorganizowanie małej wystawy czy dodatkowej części prezentacji na tym samym piętrze. Foyer stanowi również doskonałe miejsce do organizacji przerw kawowych oraz poczęstunków dla uczestników spotkania.

Zapewniamy naszym klientom pełną pomoc przy organizacji spotkań. Podejmujemy się koordynacji działań na poszczególnych etapach obsługi, rozumiejąc organizację konferencji, szkoleń jako proces, w którym wszystkie elementy są ze sobą wzajemnie powiązane, a każdy etap posiada równie ważne znaczenie dla osiągnięcia sukcesu organizacyjnego.

Dysponujemy również Restauracją Pepper & Salt, która świetnie nadaje się na lunche, brunche, koktajle czy bankiety. To nowoczesne i eleganckie miejsce pozwala na zorganizowanie wielu ciekawych imprez i bankietów.

Z nami każde spotkanie zakończy się sukcesem!

Więcej informacji na temat wynajmu sal konferencyjnych 
e-mail: marketing@vestil.pl;
tel. 44 684 00 00