Start > Sala Bankietowa

Sala bankietowa Piotrków Trybunalski

W naszej ofercie posiadamy również organizację przyjęć okolicznościowych. Nasza sala bankietowa w Piotrkowie Trybunalskim, zlokalizowana praktycznie w samym centrum Polski , oferuje swoim klientom szeroką gamę usług oraz profesjonalną obsługę.

Nasza oferta przyjęć okolicznościowych w Piotrkowie


Nasza sala jest przestronna i może pomieścić nawet do 200 osób. Doskonale nadaje się na organizację wesel, bankietów, chrzcin, urodzin czy innych rodzinnych uroczystości. Przestronny i klimatyzowany hol wejściowy pozwala na swobodny przepływ gości, a także stanowi doskonałe miejsce na przywitanie uczestników imprezy. Wnętrze urządzone jest w eleganckim stylu, a przy tym bardzo przytulne i komfortowe. Dzięki temu goście czują się w niej jak w domu i mogą w pełni skupić się na relaksie i zabawie.

Oferujemy także szeroki wybór usług dodatkowych, takich jak catering, obsługę kelnerską, dekoracje, oświetlenie czy nagłośnienie. Wszystko po to, aby organizacja przyjęcia była łatwa i przyjemna, a sam przebieg imprezy niezwykle udany. Każde przyjęcie organizowane w tej sali bankietowej to nie tylko elegancka oprawa i  smaczne jedzenie, ale przede wszystkim niezapomniane wspomnienia. Przestrzeń ta bowiem stworzona jest z myślą o gościach, ich wygodzie i dobrej zabawie.

Podsumowując, nasza sala bankietowa to doskonałe miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych W Piotrkowie i okolicy. Swoim gościom oferuje nie tylko przepiękne wnętrza i doskonałe usługi, ale także niezapomniane wspomnienia. Z pewnością warto zwrócić uwagę naszą salę podczas planowania swojego następnego przyjęcia.